ms.detector.media
MediaSapiens
14.05.2020 14:17
Шахрайські call-центри маскувалися під служби безпеки банків — Кіберполіція
Шахрайські call-центри маскувалися під служби безпеки банків — Кіберполіція
За результатами обшуків у приміщеннях «call-центрів» вилучено комп'ютерну техніку, мобільні телефони, бази даних клієнтів і sim-карти.

Співробітники кіберполіції викрили три шахрайських call-центри, які «маскувалися» під служби безпеки банків.

Про це повідомляє Департамент кіберполіції Нацполіціі України.

«Співробітники Департаменту кіберполіції спільно з Головним слідчим управлінням Національної поліції України, під процесуальним керівництвом Офісу генерального прокурора викрили три шахрайських call-центри», - повідомляють правоохоронці.

Злочинна діяльність була організована трьома жителями Дніпропетровської та Київської областей. Шахрайські call-центри, де працювало понад 150 осіб, вони розмістили в Києві.

«Зловмисники представлялися співробітниками служби безпеки банківської установи і дізнавалися повну інформацію про реквізити банківської карти: номер, CVV-код, термін дії. Крім цього, фігуранти спонукали власників карт встановлювати на телефон програмне забезпечення для віддаленого контролю. Надалі здійснювалося несанкціоноване списання грошових коштів з карт постраждалих на підконтрольні рахунки», - йдеться у повідомленні.

За результатами обшуків в приміщеннях «call-центрів» вилучено комп'ютерну техніку, мобільні телефони, бази даних клієнтів, sim-карти.

Правоохоронці встановлюють повне коло потерпілих осіб і розміри завданих збитків. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 КК (шахрайство).

Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав, що у Києві викрили жінку, яка розсилала електронною поштою повідомлення про «мінування».

Фото, відео: Кіберполіція

ms.detector.media