ms.detector.media
MediaSapiens
04.05.2020 15:53
Велика Британія підозрює хакерів з Китаю, Ірану та Росії в атаках на наукові центри, що розробляють вакцину проти COVID-19
Велика Британія підозрює хакерів з Китаю, Ірану та Росії в атаках на наукові центри, що розробляють вакцину проти COVID-19
За повідомленням Національного центру кібербезпеки жодна атака не була успішною

Ворожі держави намагаються зламати британські університети та наукові установи, щоб вкрасти дослідження, пов'язані з COVID-19, включаючи розробку вакцин, пише  The Guardian  із посиланням на експертів Національного центру кібербезпеки (NCSC).

Вони заявляють, що частка цілеспрямованих кібератак зросла,  проте жодна атака не була успішною. Експерти вважають, що до атак причетні Іран, Росія та Китай.

«Будь-яка атака проти зусиль по боротьбі з коронавірусною кризою є абсолютно осудною. Ми спостерігаємо збільшення кількості кібератак, пов’язаних з коронавірусом, і наші експерти працюють цілодобово, щоб допомогти організаціям, на яких націлені ці атаки»,  - заявили у пресслужбі NCSC. 

Атакам піддаються десятки університетів та установ, які працюють над дослідженнями COVID-19, починаючи від розробки нових діагностичних тестів на антитіла до експериментального лікування. Оксфордський університет, який розробляє  вакцину та нещодавно розпочав її випробування на людях, заявив, що співпрацює з NCSC для захисту своїх досліджень.

Фото: REUTERS

ms.detector.media