ms.detector.media
MediaSapiens
«MediaSapiens»
01.05.2020 15:35
Apple випустила бета-версію iOS 13.5, яка розпізнає захисні маски в Face ID
Apple випустила бета-версію iOS 13.5, яка розпізнає захисні маски в Face ID
Компанія Apple випустила нову бета-версію iOS 13.5 для розробників. Тепер користувачі в медичних масках зможуть швидше розблокувати iPhone за допомогою Face ID.

Про це пише Liga.Tech з посиланням на Twitter одного з учасників бета-тестування.

Система Face ID зможе визначати маску на обличчі користувача та прискорюватиме перехід до розблокування за допомогою пароля.

Раніше користувачі витрачали кілька секунд, перш ніж система видавала інтерфейс для введення пароля. Однак тепер користувачам не доведеться знімати маску і наражатися на небезпеку під час пандемії коронавірусу COVID-19.

As pointed out by @Sonikku_a2, if you’re wearing a mask, iOS 13.5 goes straight to the passcode screen if you try to unlock with Face ID (keypad not shown because iOS hides it in screen recordings) pic.twitter.com/bQCzu5u20p

— Guilherme Rambo (@_inside) April 29, 2020

Нагадаємо,11 квітня стало відомо, що Google і Apple працюють над технологією відстеження контактів з інфікованими коронвірусом. Новий додаток, на відміну від GPS, не буде відслідковувати фізичне місце розташування людей, а буде приймати сигнали сусідніх телефонів з 5-хвилинними інтервалами і зберігати зв'язку між ними в базі даних.

Фото: rozetked.me

ms.detector.media