ms.detector.media
MediaSapiens
17.04.2020 13:03
За місяць у Facebook виявили понад 40 мільйонів постів з фейками про COVID-19
За місяць у Facebook виявили понад 40 мільйонів постів з фейками про COVID-19

Компанія Facebook протягом березня маркувала близько 40 млн записів, які містили недостовірну інформацію про захворювання COVID-19, що викликається коронавірусом нового типу. Відповідну заяву опубліковано у четвер, 16 березня, на сайті компанії.

«У березні ми забезпечили попереджає маркуванням в Facebook близько 40 млн постів, які стосувалися COVID-19. За основу були прийняті близько 4 тис. Статей, написаних нашими партнерськими організаціями, які займаються перевіркою фактів. Коли користувачі помічають таке маркування, то в 95% випадків вони не йдуть дивитися оригінальний контент», - інформувала Facebook.

За словами представників компанії, станом на четвер, 16 квітня, вона видалила «сотні тисяч зразків дезінформації про коронавірус, що може завдати людям фізичну шкоду». Як приклади такої дезінформації названі твердження про нібито «зцілюючі властивості» вживання відбілювача і  «неефективність» дотримання безпечної дистанції між людьми.

Ще в середині лютого представники більше десяти американських технологічних компаній, в тому числі Facebook, Amazon і Google, обговорили з представниками ВООЗ заходи щодо запобігання поширення недостовірної інформації про спалах захворювання, що викликається новим коронавірусом.

Найбільше обговорювали заходи, необхідні для того, щоб припинити поширення даних про коронавіруси, які не відповідають дійсності.

Нагадаємо, раніше у Facebook знайшли ще один спосіб боротьби з фейками про COVID-19.

Фото: Pixabay.com

ms.detector.media