ms.detector.media
02.03.2020 10:53
На вечірці «аптечної» блогерки загинув її чоловік та друзі — в басейн кинули 25 кг сухого льоду
На вечірці «аптечної» блогерки загинув її чоловік та друзі — в басейн кинули 25 кг сухого льоду
Російська блогерка Катерина Діденко, яка дає поради в Instagram щодо ліків, в інстаграм-сторіз розповідає, що збирається здійснити кремацію тіла свого чоловіка.

Як пише BBC, трагедія сталася 28 лютого під час святкування 29-го дня народження Катерини Діденко. У московській бані, де проходило святкування, в басейн кинули 25 кілограмів сухого льоду.

Переглянути цей допис в Instagram

29! Один из немногих раз в жизни, когда праздную свой день рождения! Спасибо всем, кто уже поздравил???? Каждому ответить не могу- но просто знайте, мне очень приятно))) А кто ещё нет, жду поздравления в виде ????????????

Допис, поширений Я Катя, аптечный РЕВИЗОРРО (@didenko.katerina)

Сухий лід не тане, як замерзла вода. Замість цього при кімнатній температурі він швидко випаровується з виділенням вуглекислого газу. Такий «лід» заборонено використовувати у закритих приміщеннях, бо він може викликати задуху.

Кілька гостей вечірки стрибнули в басейн і втратили свідомість.

«В результаті використання хімічних елементів для створення візуальних ефектів двоє відвідувачів загинули на місці події», — повідомляє слідчий комітет РФ. Один з чоловіків помер вночі у лікарні. За даними російських ЗМІ, це чоловік Катерини Діденко.

Сама блогерка в інстаграм-сторіз розповідає, що з нею працює три психологи. Вона планує здійснити кремацію тіла свого чоловіка, як, за її словами, він і хотів.

За освітою Катерина Діденко провізор. У своєму блозі вона розповідає про різні препарати.

Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав, чому шукати собі діагноз в інтернеті — небезпечно. За поганого самопочуття слід йти до лікаря.

ms.detector.media