ms.detector.media
MediaSapiens
20.02.2020 10:37
Індійський політик використав технологію глибинних фейків у передвиборчій кампанії
Індійський політик використав технологію глибинних фейків у передвиборчій кампанії
Глибинний фейк поширили по 5 800 в чатах WhatsApp, а сам ролик переглянули понад 15 мільйонів користувачів. У партії політика заявили, що будуть вдосконалювати алгоритм створення таких відео для подальшого використання у виборчій кампанії.

Індійський політик Маной Тіварі використав технологію глибинних фейків для створення власного ролика, де він говорив на мысцевому діалекті а також англійською мовою для передвиборної агітації.

Про це пише видання Vice.

Відео створили для «позитивної виборчої кампанії». На замовлення політика його згенерувала компанія Ideaz Factory, що займається політичними комунікаціями.

У відео політик намагався відмовити мешканців Делі голосувати за партію-конкурента. Глибинний фейк поширили по 5 800 в чатах WhatsApp, а сам ролик переглянули понад 15 мільйонів людей, пише видання.

Так виглядав сфабрикований ролик:

 

А це оригінал відео:

 

Після цього компанія створила ще один ролик, вже англійською мовою. Користувачі WhatsApp помітили неприродні рухи губ політика. У Ideaz Factory визнали, що алгоритм неідеальний. Однак у партії політика заявили, що будуть вдосконалювати його для подальшого використання у виборчій кампанії.

У 2020 році глибинні фейки залишаються потужним інструментом, який дозволяє людям маніпулювати, створюючи неправдивий візуальний контент в інтернеті, який виглядає як справжній, пише видання.

«З моменту появи технології глибинних фейків у 2017 році знаменитості та звичайні користувачі стикалися з тим, що їхні обличчя вставлені у порнографічні відеоролики, а глибинні фейки вже стали сумнозвісним інструментом для зловживань», — нагадують у Vice.

Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав, що Twitter активізує боротьбу з глибинними фейками.

Фото: vice.com

ms.detector.media