ms.detector.media
18.02.2020 12:48
Google передумала запускати по світу безкоштовний Wi-Fi
Google передумала запускати по світу безкоштовний Wi-Fi
Компанія ухвалила таке рішення через здешевлення мобільного інтернету.

Як пише TechCrunch, про запуск проєкту Google Station оголосили у 2015 році. Тоді планували надати доступ до безкоштовного Wi-Fi на 400 залізничних станціях в Індії та тисячах інших місць по світу.

Зараз представник Google Цезар Сенгупта (Caesar Sengupta) заявив, що компанія не буде реалізовувати проєкт, бо у світі подешевшав мобільний інтернет. Відтак, стало важко знайти стійку бізнес-модель для проєкту Station.

Влітку 2018 року сервісом користувались вже близько 8 мільйонів людей. За останні роки станції безкоштовного Wi-Fi почали розгортати в Індонезії, Мексиці, Таїланді, Нігерії, Філіппінах, Бразилії та В'єтнамі. Лише три місяці тому компанія заявляла про старт проєкту і в Південній Африці, проте до кінця року зараз вже планують повністю його закрити.

Водночас в Індії, де вже встигли охопити інтернетом 400 станцій, підтримкою мережі займеться провайдер RailTel, зазначає TechCrunch.

Раніше MediaSapiens писав, що у 2019 році компанія Ілона Маска SpaceX успішно вивела на орбіту перші 60 супутників, які роздаватимуть інтернет по всій планеті в рамках масштабного проекту Starlink.

ms.detector.media