ms.detector.media
MediaSapiens
10.02.2020 15:15
Google знову в лідерах: рейтинг популярних серед українців сайтів за січень
Google знову в лідерах: рейтинг популярних серед українців сайтів за січень
Youtube, Facebook та Google залишалися найбільш популярними сайтами серед українців у січні 2020-го. «Вікіпедія» також в тренді, а от охоплення інтернет-магазинів знижується, повідомляють у компанії Kantar.

Став відомий свіжий рейтинг популярних серед українців сайтів за січень 2020-го року. Цю інформацію оприлюднила компанія Kantar у пресрелізі, отриманому MediaSapiens.

Для створення рейтингу були опитані інтернет-користувачі у віці 14-70 років, пишуть у повідомленні.

«Трійка лідерів залишається незмінною: Google, Youtube, Facebook», — йдеться у пресрелізі.

На четвертому місці — онлайн-енциклопедія «Вікіпедія», за нею йдуть «Розетка» та сайт Приватбанку.

«Українці вже купили подарунки до новорічних та різдвяних свят, тому в січні спостерігається зниження охоплень інтернет-магазинів. Натомість кількість читачів новинних ресурсів збільшилась, адже місяць був сповнений подіями», — пояснюють тенденції інтернет-користувачів у компанії.

Дещо знизилися позиції сайту prom.ua (у грудні ним користувалися 46,56% опитаних, а у січні — 42,70%).

Соцмережа Instagram займає у рейтингу 12-те місце: у грудні нею користувалися 29,44% опитаних, а в січні 2020-го — 27,82%.

«Ті, хто казав «після свят» почали шукати роботу на сайті work.ua», — зазначається у новині. Сайт із пошуку роботи посів у рейтингу 15-те місце.

Помітно знизилася кількість тих, хто користувався сайтом Aliexpress: із 23,01% опитаних у грудні до 18,50% у січні.

«Дослідження CMeter об'єднує дані з 3-х джерел: Site-centric- лічильники, інтегровані в сайти. Frame-centric-лічильники встановлені не на сайті, а в фреймі банерної мережі. User-centric- панель, респонденти зі встановленими плагінами у браузерах та додатками Kantar на телефонах, що поряд зі стандартними показниками (перегляди сторінок, охоплення, соціально-демографічні показники по всіх сайтах, з якими контактували респонденти) також фіксує контакт панелістів з контентом. Дані з усіх джерел об'єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат в даних», — уточнили у компанії.

Фото: huffingtonpost, Kantar

ms.detector.media