ms.detector.media
MediaSapiens
29.01.2020 15:10
Viber в Україні: половина користувачів — молодші 35 років
Viber в Україні: половина користувачів — молодші 35 років
В Україні Viber вже протягом декількох років утримує лідерську позицію за популярністю серед користувачів. За даними дослідження Kantar, цей додаток встановлений на 96% смартфонах українців.

Розробники месенджера Viber підвели підсумки 2019 року і провели аналіз використання програми в Україні.

Про це кореспонденту «Укрінформу» повідомили у пресслужбі Rakuten Viber в Україні.

«Viber підбив підсумки 2019 року та визначив, хто є основною аудиторією додатку. Більша частина користувачів — це молодь у віці від 25 до 34 років (33%) та від 18 до 24 років (майже 16%)», — йдеться у повідомленні.

За даними Viber, більше половини всіх користувачів додатку в країні — жінки (55%). Чоловіки поступаються за цим показником на 10% (45%).

За кількістю відправлених повідомлень найактивнішими виявилися мешканці Києва (14%), друге місце займає Львів (5%), далі йде Харків (4%) і Дніпро (2%). Телефонувати безкоштовно по Viber люблять кияни (14% від всіх вихідних дзвінків в Україну), жителі Львова (4,5%), Харкова (4%), Дніпра (2%) та Запоріжжя (2%).

Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав, як користувачі месенджера Viber масово поширювали фейкову інформацію про те, що нібито компанія Adidas дарує користувачам футболки та кросівки з нагоди свого ювілею.

Фото: Viber

ms.detector.media