ms.detector.media
MediaSapiens
glavcom
13.12.2019 17:43
Уряд тестує електронний кабінет забудовника
Уряд тестує електронний кабінет забудовника
Повністю запрацювати система має з грудня 2020 року. За задумом, це має допомогти побороти корупцію в сфері будівництва.

Про це пише «Еспресо». Переглянути кабінет можна тут.

«Тепер кожен, хто хоче побудувати дім, гараж, дачу, станції техобслуговування авто, кафе, мінімаркети, невеликі виробництва, склади, аптеки і т.д., може просто за декілька хвилин сповістити про це державу і почати будувати. А потім ще і проінформувати, що завершили будівництво. Через сайт. Увага! Без участі чиновника! 5-7 хвилин», — пише у Facebook міністр цифорової трансформації Михайло Федоров.

На початку система буде працювати для найменш ризикових об'єктів будівництва (СС1), але частка яких перевищує 80% ринку. За словами прем'єра, в найближчі кілька місяців система повинна запрацювати і для інших об'єктів.

«Чим швидше ми переведемо державу у смартфон, тим менше стане корупції, тим якісніше будуть надаватися послуги держави. Будівництво - це традиційно одна з найбільш корумпованих сфер, і це все дуже добре відомо», — сказав прем’єр-міністр України Олексій Гончарук не презентації кабінету забудовника, передає «Укрінформ».

Він також повідомив, що у планах уряду є реформа Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Нагадаємо, нещодавно прем'єр-міністр пообіцяв у 2020 році оцифрувати всю територію України.

ms.detector.media