ms.detector.media
MediaSapiens
ssu.gov.ua
06.12.2019 15:25
У Запоріжжі виявили антиукраїнського агітатора — звинувачують у посяганні на територіальну цілісність
У Запоріжжі виявили антиукраїнського агітатора — звинувачують у посяганні на територіальну цілісність
СБУ повідомляє, що чоловік розміщував провокативні матеріали із закликами до повалення конституційного ладу і зміни меж території України.

На сайті Служби безпеки України зазначається, що чоловік з Запоріжжя адміністрував сепаратистську сторінку в одній із заборонених у нашій країні соціальних мереж (ймовірно, йдеться про російські «Вконтакте» чи «Одноклассники». — MS).

«Там він розміщував провокативні матеріали із закликами до повалення конституційного ладу і зміни меж території України. Для поширення інформації зловмисник спеціально створив окремий акаунт», — пише СБУ.

Під час обшуку у помешканні фігуранта справи правоохоронці виявили комп’ютерну  техніку із доказами протиправної діяльності.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо здійснення повідомлення зловмиснику про підозру. Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років. Триває досудове слідство.

Нагадаємо, нещодавно СБУ викрило у Києві «ботоферму», яка працювала в інтересах бойовиків та Росії.

ms.detector.media