ms.detector.media
MediaSapiens
TechCrunch
14.11.2019 14:17
За два дні після запуску стрімінговий сервіс Disney+ залучив 10 млн підписників
За два дні після запуску стрімінговий сервіс Disney+ залучив 10 млн підписників
Для порівняння, Netflix нещодавно повідомив про 158 мільйонів підписників, але це загальна аудиторія після багатьох років доступності сервісу на світовому ринку.

12 листопада компанія Disney запустила стрімінговий сервісDisney+. Не обійшлося без проблем: високий попит призвів до того, що контент був недоступним кілька годин у перший день запуску сервісу, писав MediaSapiens.

Але тепер журналісти мають  приблизну оцінку розміру цього попиту — Disney виявила, що з моменту старту роботи сервісу у вівторок отримала цілих 10 мільйонів користувачів. Про це повідомляє TechCrunch.

Це дуже багато підписників за дуже короткий період, робить висновок видання. Для порівняння, Netflix нещодавно повідомив про 158 мільйонів підписників, але це загальна аудиторія після багатьох років доступності сервісу на світовому ринку.

Примітно, що Disney+ запустився лише на декількох ринках — у США, в Канаду та Нідерландах, в той час як Netflix доступний у більшій частині світу.

Видання прогнозує, що за рахунок великого попиту та наявності цікавих вигідних пропозицій Disney зможе розширити свою аудиторію і у майбутньому.

Нагадаємо, раніше Disney розкрила назви фільмів і серіалів, які покажуть у стрімінговому сервісі.

ms.detector.media