ms.detector.media
MediaSapiens
TechCrunch
12.11.2019 15:21
У Facebook тепер можна позбутися багатьох непотрібних сповіщень — TechCrunch
У Facebook тепер можна позбутися багатьох непотрібних сповіщень — TechCrunch
Користувачі отримають можливість керувати сповіщеннями, які вони отримують. Це дозволить перебувати в соцмережі більш комфортно і читати те, що справді подобається, кажуть у Facebook.

Тепер ви можете керувати тим, що з’являється на панелі навігації додатка Facebook завдяки новому параметру під назвою Налаштування панелі швидкого доступу/Shortcut Bar Settings.

Про це повідомляє TechCrunch.

Там зазначають, що протягом вихідних журналісти видання помітили можливість видалити певні вкладки, такі як групи, події, профіль, запити друзів, новини, ігри та побачення, тощо. Також помітили, що можна просто «заглушити» свої точки сповіщень.

У відповідь на запит TechCrunch у Facebook підтвердили, що налаштування панелі швидкого доступу тепер уже доступні для всіх: більшість користувачів iOS вже оснащені, а решта власників Android отримують панель вже протягом найближчих кількох тижнів.

Цей крок може «врятувати» розум та покращити самопочуття людей, які не хочуть, щоб їхній Facebook був переповнений безліччю відволікаючих факторів. Користувачі вже отримують важливі сповіщення про те, що вони можуть фактично контролювати їх на вкладці «Сповіщення». Постійні «червоні сповіщення» на основному екрані соцмережі відволікає багатьох користувачів.

«Ми впроваджуємо елементи управління панеллю навігації, щоб людям було легше взаємодіяти з тими речами, які їм подобаються, і контролювати сповіщення, які вони отримують у додатку Facebook», — сказав виданню прессекретар Facebook.

Ще в липні 2018 року у Facebook заявили, що почнуть персоналізувати панель навігації на основі того, які утиліти ви найбільше використовуєте.

«Щоб скористатися параметрами налаштувань панелі швидкого доступу, торкніться й утримуйте будь-який із ярликів на панелі навігації, що знаходиться внизу головного екрана Facebook на iOS та вгорі на Android. Ви побачите спливаюче меню, яке дозволяє повністю видалити цю вкладку або залишити її, але вимкнути з «червоних сповіщень», — пояснюють у TechCrunch.

Окрім того, у вкладках Додатково -> Налаштування та конфіденційність -> Налаштування -> Меню ярликів є можливість вмикати або вимикати Групи, Події, Сторінки тощо.

Прессекретар Facebook визнав, що люди повинні мати можливість відпочити від сповіщень у соцмережі. І додав, що Facebook хотів би надати користувачам більше контролю над доступом до того, що їм подобається.

За останні 15 років додаток був «роздутий» додатковими функціями, пише видання. Facebook може відійти від нав’язливого просування старих функцій, якщо дасть змогу приховувати те, що користувачам не подобається, пишуть журналісти TechCrunch.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Facebook і YouTube видалятимуть контент з ім'ям розвідника, який поскаржився на розмову Трампа з Зеленським.

Обкладинка: TechCtunch

ms.detector.media