ms.detector.media
MediaSapiens
Billboard
09.10.2019 13:35
Продажі пісні гурту Nickelback різко зросли завдяки твіту Трампа
Продажі пісні гурту Nickelback різко зросли завдяки твіту Трампа
Мем видалили через порушення авторських прав. Однак твіт Трампа швидко став вірусним, і користувачі захотіли знову послухати пісню 2005 року.

2 жовтня Дональд Трамп розмістив мем у своєму твіттер-акаунті, після чого продажі пісні канадського гурту Nickelback різко зросли.

Про це повідомляє видання Billboard.

Трамп недавно виклав у соцмережу фрагмент кліпу Nickelback «Photograph». Однак оригінальний знімок з кліпу був замінений на фото Джо Байдена, Хантера Байдена і «директора української газової компанії».

Для відео, яке президент США розмістив на своїй сторінці в Twitter, був використаний фрагмент кліпу гурту на цей трек, де лідер гурту Чед Крюгер на словах: «подивися на це фото, щоразу воно змушує мене сміятися», піднімає знімок, на якому зображений він сам. Але на етапі монтажу його зображення замінили фотографією з колишнім віце-президентом США Джо Байденом, його сином Хантером та бізнесменом Девоном Арчером. Також дописали фразу «директор української газової компанії».

Мем видалили через порушення авторських прав. Однак твіт Трампа швидко став вірусним, і користувачі захотіли знову послухати пісню 2005 року «Photograph».

Видання повідомляє, що з 2 по 3 жовтня було запущено більше 772 000 стрімів за запитом, що на 38% більше в порівнянні з 30 вересня і 1 жовтня. Більше того: доходи від продажу цифрових завантажень пісні з 2 по 3 жовтня перевершили на 569% доходи від продажів, зроблені два дні раніше.

Нагадаємо, аналітики JPMorgan запустили індекс впливу твітів Трампа на ринки.

Також «Детектор Медіа» раніше писав, що після одного зі скандальних твітів Трампа звинуватили у расизмі.

ms.detector.media