ms.detector.media
MediaSapiens
marketingland.com
12.09.2019 11:59
В Chrome стало простіше обмінюватись посиланнями між своїми гаджетами
В Chrome стало простіше обмінюватись посиланнями між своїми гаджетами
Компанія Гугл оновила браузер Chrome та спростила функцію обміну веб-адресами.

У Chrome 77 стало простіше обмінюватись посиланнями між своїми девайсами, пише The Verge. Якщо ви використовуєте браузер на комп’ютері, то тепер у полі пошуку з’явиться іконка «Надіслати на пристрої». Раніше для цього потрібно було клікати на поле з адресою правою кнопкою.

Натиснувши на іконку, з’являться ті гаджети, які підключені до вашого акаунту. Коли ви обрали один з них, у правому нижньому кутку робочого стола з’явиться сповіщення, що ви надіслали посилання на інший девайс. Якщо, приміром, ви переслали його на смартфон, невдовзі на нього прийде сповіщення з посиланням. Натиснувши на нього, необхідна веб-сторінка відкриється у мобільній версії Chrome.

Аналогічним чином функція працює і в зворотному напрямку. На смартфоні натискаєте на поле з адресою, далі на іконку «Поширити» і «Надіслати на пристрої». Надіслана адреса прийде на комп’ютер сповіщенням у правому нижньому кутку. Натискаєте на нього — сторінка відривається у Chrome.

Також у новій версії браузера оновили й індикатор завантаження сайтів. Щоб отримати Chrome 77, треба зайти у меню (три крапки у кутку справа) та обрати «Довідка», «Про Google Chrome».

Нагадаємо, раніше оновлення Chrome дозволило задарма читати західні ЗМІ у режимі інкогніто.

ms.detector.media