ms.detector.media
MediaSapiens
The Verge
10.07.2019 14:36
З’явилося розширення, яке дозволить маскувати перегляд серіалу під час роботи
З’явилося розширення, яке дозволить маскувати перегляд серіалу під час роботи
Нова фукція Hangouts Netflix дає користувачам можливість перегляду фільму під виглядом проведення відеодзвінка.

З’явилося нове розширення для Chrome під назвою Hangouts Netflix. Воно намагається «спростити» перегляд серіалів під час роботи, пише The Verge.

Якщо користувач захотів подивитись серіал під час робочого часу, йому або їй треба тільки натиснути значок розширення в меню Chrome, аби відкрити нібито «відеодзівнок». Після таких нехитрих маніпуляцій, пише видання, працівник зможе насолоджуватись переглядом у нижньому правому куті вінка.

Завдяки такому розширенню на екрані комп’ютера з’являться чотири прямокутники. При цьому у трьох з них будуть демонструватися заздалегідь записані ролики з людьми, що й імітуватиме відеодзвінок. А в четвертому прямокутнику буде вмикатися сам фільм.

Фото: Перегляд серіалу маскують під відеодзвінок, у якому беруть участь кілька людей. Насправді відео з людьми записані заздалегідь

«Netflix Hangouts – це новітня лінійка сервісів, розроблена, щоб дозволити вам розслабитись на роботі», — пишуть у виданні.

Журналісти The Verge раніше також розповідали про веб-сайти, які роблять Reddit схожим на Outlook. Окрім того, є навіть сайт, який робив стрічку новин Фейсбуку подібним до електронної таблиці Excel.

У виданні також звернули увагу читачів на те, що не несуть відповідальності за можливе звільнення з роботи через подібні спроби дивитись Netflix у робочий час.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Netflix залучив майже 10 мільйонів підписників за перший квартал.

ms.detector.media