ms.detector.media
MediaSapiens
21.06.2019 17:52
У Viber призначили керівника з розвитку бізнесу в Україні — ЗМІ
У Viber призначили керівника з розвитку бізнесу в Україні — ЗМІ
Про призначення стало відомо редакції AIN.UA із офіційного коментаря представників компанії.

21 червня редакції AIN.UA стало відомо, що у компанії Viber з'явилися плани по відкриттю українського представництва. Редакція звернулася за офіційним коментарем до компанії з приводу можливості офісу в Україні.

Журналістам видання інформацію підтвердили, але не повністю. У відповіді на їхні питання уточнили, що у столиці України вже є керівник з розвитку бізнесу, який буде працювати з клієнтами Viber.

«Генеральний директор компанії Джамел Агауа підкреслив, що це — перший крок в розширенні бізнесу в країні», — пише AIN.UA.

Таку відповідь видання отримало від компанії:

«Rakuten Viber розглядає Україну як стратегічно важливий ринок: Viber встановлений у більш ніж 95% власників смартфонів в країні. До нас щойно приєднався перший співробітник в Україні — керівник відділу з розвитку бізнесу. Він буде вести роботу з Києва і займатися розвитком партнерських відносин і роботою з клієнтами компанії. Це тільки перший крок в розширенні бізнесу компанії в країні. Майбутній візит наших співробітників в Україну повністю відображає плани Rakuten, спрямовані на розвиток міцних партнерських відносин з учасниками ринку і розвиток екосистеми компанії», — зазначив він.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Viber запустили миттєвий переклад повідомлень.

ms.detector.media