ms.detector.media
MediaSapiens
aolcdn.com
06.06.2019 15:41
Tinder надав Роскомнагляду дані і шукатиме способи співпраці зі спецслужбами — керівник відомства
Tinder надав Роскомнагляду дані і шукатиме способи співпраці зі спецслужбами — керівник відомства
Керівник російського регулятора Роскомнагляд Олександр Жаров сказав, що компанія Tinder заявила про готовність надавати російській владі ту інформацію, яка їй потрібна.

Як зазначив російський чиновник у інтерв’ю НТВ, сервіс для знайомств Tinder вже надала Роскомнагляду певні дані.

«Недавня ситуація з Tinder показала, що у компанії запросили дані, вони надали, і сказали, що будуть шукати спосіб, в разі виникнення злочинів, шукати можливість надати ту інформацію, яка потрібна спецслужбам», — сказав Олександр Жаров.

Він також додав, що російські спецслужби не змогли отримати необхідні дані від месенджера Telegram, на відміну від російської компанії «Яндекс».

Нагадаємо, 31 травня Роскомнагляд вніс Tinder в реєстр розповсюджувачів інформації. Тепер компанія зобов’язана зберігати повідомлення за пів року і надавати спецслужбам ключі для їх розшифровування.

У Tinder підтвердили, що надали Роскомнадзору дані для включення до реєстру організаторів поширення інформації. Однак у компанії наголосили, що це не означає передачу даних про російських користувачів спецслужбам.

У 2018 році у Tinder налічувалося 57 млн ​​користувачів у 190 країнах. У російському App Store додаток займає сьому сходинку за популярністю в розділі «Спосіб життя».

Зазначимо, що подібну інформацію про локалізацію даних росіян Розкомнадзор вимагає і у Твітер та Фейсбук. Однак компанії відмовляються надавати інформацію через що відомство навіть складає адмінпротоколи.

ms.detector.media