ms.detector.media
MediaSapiens
22.05.2019 15:23
YouTube приховає дані про точну кількість підписників
YouTube приховає дані про точну кількість підписників
Відеохостинг YouTube з серпня змінить налаштування лічильників, які показують кількість підписників. Замість точного числа буде вказуватися округлене.

Як зазначається у блозі компанії, при 4227 підписників лічильник буде показувати 4200. Якщо на канал підписані 51 389 232 особи, лічильник буде показувати 51 млн, поки число підписників не досягне 52 млн. При цьому власники каналів будуть бачити точну кількість підписників.

"Ми знаємо, що кількість підписників є надзвичайно важливою як для творців каналів, так і для їхніх шанувальників, тому ми хотіли б попередити всіх про зміни за кілька місяців", — зазначається у блозі.

У той же час в YouTube не пояснили рішення змінити лічильник і не прокоментували, чи пов'язане воно з тим, що блогери змагаються один з одним і відчувають тиск через різке зростання або зниження числа підписників.

Компанія пообіцяла розкрити більше деталей про нововведення ближче до серпня.

Як повідомляв “Детектор медіа”, знаменитий американський YouТube-блогер Джеймс Чарльз упродовж трьох діб втратив понад мільйон підписників через рекламу вітамінів.

 

ms.detector.media