ms.detector.media
MediaSapiens
esquiresg
14.05.2019 11:24
Штучний інтелект написав частину сінгапурського Esquire. Як це?
Штучний інтелект написав частину сінгапурського Esquire. Як це?
Журнал Esquire вирішив розширити межі сторітелінгу, використавши спеціального редактора на основі штучного інтелекту.

Esquire пише, що компанія QLX спеціально для них розробила програму з технологією штучного інтелекту, яка називається AI Squire. Вона написала частину квітневого номера сінгапурської версії видання.

Мета такого кроку — розширити межі сторітелінгу.

«Чи пише програма кращі історії — ось що ми хочемо дослідити. Адже у всіх людей є упередження і забобони, які забарвлюють не тільки те, як ми пишемо, але й які історії ми вирішуємо розповісти», — вважає головний редактор видання Норман Тан (Norman Tan).  

Медіа зазначає, що є першим у галузі, яке випустило друковане видання, відредаговане ботом зі штучним інтелектом. Програма навіть відповіла, чи мріє захопити світ і підкорити людство.

«Робота зі штучним інтелектом була захопливою. Швидкість, з якою програма пише тексти є неперевершеною — ціла історія лише за декілька хвилин. І це редактору AI Squire лише три місяці. Уявіть собі, що би було, якби ми продовжували годувати його тисячами історій, щоб він навчався і адаптувався протягом року?» — каже пан Тан.

Журнал навіть пропонував спеціальний конкурс: якщо читачі б відрізнили написані програмою речення від людських, то змогли б виграти подорож на Мальдіви. Конкурс вже закритий.

На обкладинці номера також був спеціальний QR-код. Просканувавши його гаджетом, читачі могли побачити, приміром, голограму актора Ніколая Костера-Валдау, зірки серіалу «Гра престолів». А на іншій обкладинці розмістили фото вигаданого музиканта Blawko.  

esquire-AI

Джерело зображення: Marketing

Колишній головний редактор Conde Nast Traveller Геннадій Мутасим написав у Facebook, що у журналі два листа головного редактора. Один написаний живою людиною за 2,5 години, другий — роботом за 2,5 хвилини.

Нагадаємо, раніше «Детектор медіа» писав, як через вміння писати фейкові новини дослідники з GPT-2 обмежили доступ до своєї програми зі штучним інтелектом.

Крім того, у квітні ЄС опублікував етичні рекомендації для розробки систем штучного інтелекту, де передбачив вимоги щодо конфіденційності даних, прозорості роботи та підзвітності.

 

ms.detector.media