ms.detector.media
MediaSapiens
anews.com
02.05.2019 13:39
Google дозволить користувачам автоматично видаляти інформацію про себе
Google дозволить користувачам автоматично видаляти інформацію про себе
У найближчі тижні Google планує розпочати зміну налаштувань додатків, що дозволить користувачам автоматично видаляти дані про їх місцезнаходження.

Оновлення торкнеться додатків, які безперервно записують дані про користувача, наприклад — служби визначення місцезнаходження або Карт Google, повідомляє “Новое время” з посиланням на Venture Beat .

Поки оновлення стосується тільки історії місцезнаходжень, а також активності в мережі і додатках. Це, наприклад, перегляди сторінок в Chrome, запити в Google Картах і програми для Android.

Для користувачів буде доступне автоматичне видалення подібної історії через три або вісімнадцять місяців. Також можна вибрати постійне зберігання до того моменту, поки користувач не вирішить самостійно видалити історію своїх переміщень і діяльності.

"Дані можуть зробити продукти Google кориснішими для вас, але ми почули ваші відгуки про те, що нам потрібно надати більш прості способи управління ними або їх видалення. Ви завжди повинні мати можливість керувати своїми даними таким чином, який найкраще працює", — написали менеджери продуктів Google Марло МакГріфф (Marlo McGriff) і Девід Монсі (David Monsees) у своєму блозі.

Зміни впроваджуються приблизно рік після того, як Google оновив Security Checkup з "персоналізованою інструкцією", адаптованою для окремих облікових записів, і запустив інтелектуальний захист від фішингу в Chrome.

Нагадаємо, Google передає інформацію про користувачів, які перебували неподалік від місця скоєння злочину, правоохоронним органам. Також сервіс збирає дані про геолокацію людей, навіть якщо вони відключили цю функцію.

 

ms.detector.media