ms.detector.media
MediaSapiens
brightplanet.com
04.04.2019 15:06
Дослідники знайшли базу даних з інформацією про 540 млн юзерів Facebook
Дослідники знайшли базу даних з інформацією про 540 млн юзерів Facebook
Таку базу знайшла компанія UpGuard під час перевірки серверів Amazon.

Як пише ВВС, база містила назви акаунтів, ID-номери, коментарі та реакції тих користувачів, які відвідували сторінки проекту Cultura Colectiva у Facebook. Вона місяцями залишалась публічно доступною.

У Cultura Colectiva зазначають, що інформацію збирали через взаємодію юзерів із багатьма їхніми сторінками. Дані, які вносилися до бази, відкриті для будь-кого, хто заходить на акаунт користувача у Facebook. Також у компанії наголошують, що не збирали приватні дані (пошти чи телефони), оскільки не мають доступу до них.

Проте у Facebook заявили, що їхня політика конфіденційності забороняє збір даних про користувачів у публічно доступних базах. На прохання соціальної мережі Amazon допомогла видалити таку підбірку одразу після сигналу від UpGuard.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Facebook зберігала паролі сотень мільйонів користувачів в незашифрованому вигляді. Про це повідомив фахівець з кібербезпеки Брайан Кребс.

ms.detector.media