ms.detector.media
MediaSapiens
15.11.2018 11:30
Google вбудує в Maps месенджер для спілкування з компаніями
Google вбудує в Maps месенджер для спілкування з компаніями
Компанія Google додасть в свій сервіс Maps мессенджер, який дозволить користувачам оперативно спілкуватися з організаціями, позначеними на карті.

Про це Google повідомила в своєму блозі.

Юзер зможе написати компанії за допомогою відповідної кнопки в її бізнес-профілі на Maps. Всі повідомлення будуть зберігатися в меню зліва поруч з розділами «Враження» і «Передача даних».

«Введення повідомлень дозволить клієнтам ставити питання без необхідності здійснювати телефонний дзвінок. Таким чином, ви зможете замовити торт для мами прямо в автобусі або запитати у консультанта магазину про наявність свого розміру — і при цьому не чекати на лінії», — коментують в Google.

Нова функція буде доступна для пристроїв на операційних системах Android та iOS.

«А підприємства, які хочуть отримувати повідомлення від клієнтів, можуть завантажити новий додаток від My Bussiness з Google Play або App Store, щоб зареєструватися та підключити обмін повідомленнями. Він зробить простішим для компаній підтримувати зв'язок із своїми клієнтами в режимі реального часу та в дорозі», — розповіли в Google.

Торік компанія протестувала фунецію обміну повідомленнями між користувачем сервісу карт та компаніями в деяких країнах світу, а вже незабаром вона стане доступною будь-де.

Нагадаємо, днями компанія Google презентувала свій новий безкоштовний сервіс Squoosh, який стискає картинки для публікації в інтернеті.

А минулого місяця пошуковик Google почав вказувати метадані авторів зображень, які показуються в його розділі Google Images.

ms.detector.media