ms.detector.media
MediaSapiens
12.11.2018 16:15
Українці створюють соцмережу для людей, що пережили травму
Українці створюють соцмережу для людей, що пережили травму
Українські розробники Андрій Ключко та Кароліна Лейта разом з нідердандським колегою Маартеном Буйзменом запускають соціальну мережу Turtle для людей, які пережили фізичну чи психологічну травму.

Про це пан Ключко розповів виданню The Village Україна.

Проект Turtle  («черепаха» – англ.) розрахований на людей, які переживають наслідки різних травм, і не готові відкрито про них розповісти.

«Припустимо, ви відчували або відчуваєте деяку проблему, про яку ви не можете говорити зі своїм партнером, сім'єю або друзями. На нашому сайті ви можете про це розповісти іншим людям, які пережили таку ж проблему або переживають зараз», – розповідає Андрій Ключко.

Соціальна мережа буде повністю анонімною та безкоштовною. При реєстрації користувачу необхідно буде вказати свій вік, стать і місце проживання. Це необхідно для того, щоб система могла шукати людей зі схожими проблемами.

Після реєстрації користувач має заповнити анкету, вказавши свої scars («шрами» – англ.) – тобто вказати травми або проблеми, з якими стикнувся. «Він може коротко вказати свою проблему, наприклад, алкоголізм, або ж розповісти свою історію більш детально», – коментує пан Ключко.

Далі можна буде додавати у друзі людей зі схожими проблемами та обговорювати їх у чаті.

До створення Turtle можуть долучитися всі охочі. Для цього потрібно пройти опитування на сайті, щоб засновники могли дізнатися більше про потреби аудиторії.

Також у майбутньому ресурс дозволятиме шукати поблизу місця, де юзер мешкає, спеціалістів, які могли б йому допомогти. Завдяки цій функції розробники планують монетизувати свій проект.

Зараз соцмережа Turtle зорієнтована на аудиторію скандинавських країн, проте планується її розширення. Навесні наступною року проект хоче запустити російськомовну версію сайту.

Нагадаємо, торік в Україні розробили додаток до смартфону, покликаний спростити комунікацію з людьми з вадами слуху в громадських місцях.

ms.detector.media