ms.detector.media
MediaSapiens
29.10.2018 10:56
Google може запровадити підписку для платних мобільних додатків
Google може запровадити підписку для платних мобільних додатків
Опція під назвою Play Pass даватиме доступ до платних мобільних додатків за фіксовану щомісячну плату.

Як пише Engadget, компанія поки офіційно не повідомляла про запровадження Play Pass, але згадки про підписку були в програмі для швидких опитувань та досліджень Google Opinion Rewards. Зокрема користувачів цікавила можливість отримати доступ до платних ігор завдяки щомісячній підписці.

Раніше дослідження показало, що магазин додатків Google Play генерує менше прибутків, ніж App Store компанії Apple. «Запровадження передплати може закрити цей розрив, переконавши деяких користувачів Android вносити порівняно доступну періодичну плату замість того, щоб купувати один додаток щоразу», - вказує Engadget. Однак поки не зрозуміло, за яким принципом будуть обиратися додатки, які входитимуть в програму передплати. Тут існує ризик для маніпуляцій та фаворитизму з боку Google.

Нагадаємо, в минулому році  Google відзвітувала про видалення понад 700 тисяч додатків з Google Play.  У порівнянні з 2016 роком, ця цифра збільшилася на 70%. В Google запевнили, що 99% шкідливих додатків були виявлені і відхилені ще до того, як були встановлені користувачами.

Дослідницька компанія AppAnnie прогнозує, що ринок мобільних додатків зросте на 270% до 2020 року й складе до $ 189 млрд.  При цьому мобільні ігри буду приносити 55% всіх доходів. А за результатами 2017 року глобальні завантаження додатків склали 175 мільярдів разів, а витрати користувачів на них перевищили 86 мільярдів доларів.

ms.detector.media