ms.detector.media
MediaSapiens
skopjeinfo.mk
08.10.2018 16:30
86% німців підтримують заборону користування мобільними в школах – опитування
86% німців підтримують заборону користування мобільними в школах – опитування
Значна частина мешканців Німеччини – 86% – підтримала ініціативу заборонити дітям користуватися мобільними телефонами на уроках у школі.

Про це повідомила «Європейська правда» з посиланням на дані опитування соціологічного інституту Kantar Public для журналу Der Spiegel.

Наразі така заборона діє лише в одній землі країни – Баварії. 

Майже три чверті німців вважають, що мобільні пристрої шкодять розвитку дітей.

48% опитаних Kantar Public уважають, що смартфони мають швидше позитивний вплив на стосунки в родині та дружбу, оскільки полегшують спілкування – наприклад, дозволяють домовитись про зустріч. Тоді як 43% респондентів зазначили, що мобільні негативно впливають на відносини в сім'ї. 

Нагадаємо, школярам Франції з цього навчального року заборонили користуватися мобільними телефонами в приміщенні навчальних закладів. Якщо дитина таки взяла мобільний з собою в школу, він має залишатися вимкненим у кишені школяра. Проте заборона передбачає деякі винятки. Дозволяється використання ґаджетів під час позакласних занять, а також навчання дітей з особливими потребами або ж із педагогічною метою.

Як писав «Детектор медіа», міністр культури, зв’язку, медіа та спорту Великої Британії Метт Хенкок натомість заявив, що не вважає за потрібне йти шляхом Франції та забороняти дітям користуватися мобільними телефонами в школі. «У певних сферах потрібні закони. В інших ми, як суспільство, повинні стати зрілими, аби забезпечити максимально ефективне використання цих технологій, які є чудовими та видатними, якщо не використовувати їх з поганою метою», – стверджував він.

А цьогорічне опитування школярів 13-17 років у США показало, що в 95% з них є смартфон або доступ до нього, а 45% цих дітей майже постійно перебувають онлайн.

ms.detector.media