ms.detector.media
MediaSapiens
Fatherly
20.07.2018 11:50
Тролі зманіпулювали Google, аби на запит «ідіот» відображалися фото Трампа
Тролі зманіпулювали Google, аби на запит «ідіот» відображалися фото Трампа
Користувачі інтернет-платформи Reddit намагалися вплинути на алгоритми пошуковика Google, аби на запит «ідіот» в пошуку за картинками в результатах відображалися фото президента США Дональда Трампа.

Як пише The Guardian, користувачі Reddit публікували та лайкали знімки з Трампом та підписами «ідіот», аби алгоритм зафіксував зв’язок між фото та текстом. Флешмоб почався після візиту американського президента до Лондона. Британці почали масово купувати в онлайні пісню американського гурту Green Day «American Idiot». Дуже швидко пісня піднялася в топ британських музичних чартів. Після чого інтернет-тролі переключилися на маніпуляцію з пошуковою видачею Google.

Про флешмоб написали одразу кілька відомих видань —  The Guardian, Fortune, Business Insider. Це ще більше підігріло інтерес до нього й тепер, якщо ввести в пошук Google за зображеннями, користувачі дійсно отримають результати з фотографіями Дональда Трампа.

 

Нещодавно у схожий спосіб в Росії тролили відомство Роскомнагляд. Користувачі в сервісі Google Maps змінили його назву на «Роскомпозор». А у розділі «години роботи» з’явилася інформація про те, що регулятор «закритий назавжди». Також вони змінили тип організації з держустанови на «гей-бар» і «психоневрологічний диспансер».

ms.detector.media