ms.detector.media
MediaSapiens
KAKE.com
24.05.2018 10:36
Ілон Маск запустить сайт для оцінки довіри до ЗМІ
Ілон Маск запустить сайт для оцінки довіри до ЗМІ
Засновник Tesla та SpaceX Ілон Маск планує запустити сайт, на якому буде оцінюватися рівень довіри до різних джерел інформації та до окремих публікацій.

Про свої плани Маск оголосив після того, як в медіа з’явилися матеріали про Tesla, які, на думку Маска, є несправедливими, пише BBC. В них критикувалися умови праці на заводах Tesla та проблеми з гальмами у автомобілів, які випускає компанія.  У відповідь Ілон Макс вказує на те, що відбувається багато ДТП за участі інших авто, не лише Tesla, тож достатнього підґрунтя для таких звинувачень немає.

За словами підприємця, журналісти перебувають під постійним тиском. Їм потрібно отримувати більше кліків й заробляти гроші на рекламі, інакше вони ризикують бути звільненими. Тому Ілон Маск планує запустити сайт, на якому буде відображатися рівень довіри до різних видань.

При цьому підприємець запевнив, що докладе усіх зусиль, аби на систему оцінки на його майбутньому сайті не могли впливати боти. Поки не відомо, як називатиметься сайт, але Маск розглядає як одну з версій назви слово «Pravda». Так називалась газета, що видавалась у Радянському Союзі.

Нагадаємо, підприємець  Ілон Маск потрапив до списку найвпливовіших людей за версією журналу Vanity Fair. Він посів у ньому п’яте місце.  Діловий журнал Forbes оцінює його статки в близько 19 мільярдів доларів.

В минулому році Маск купив домен вартістю кілька мільйонів доларів, але на ньому досі опублікована лише одна літера.

ms.detector.media