ms.detector.media
MediaSapiens
sammobile.com
13.04.2018 17:45
Samsung створила смартфон без можливості доступу до інтернету
Samsung створила смартфон без можливості доступу до інтернету
Компанія Samsung представила на ринку Південної Кореї модель смартфона Galaxy J2 Pro, який не можна підключити до 2G або 3G, а також мереж Wi-Fi.

Як зазначає видання SamMobile, цільова аудиторія гаджета — студенти, які не хочуть відволікатися на контент в інтернеті, а також літні люди, яким заважає велика кількість додатків на смартфоні.

J2 Pro є бюджетним смартфоном із функцією дзвінків, повідомлень та вбудованою 8-мегапіксельною камерою. Апарат має 5-дюймовий дисплей Super AMOLED з роздільною здатністю qHD, працює на базі чотирьохядерного процесора, налічує 1,5 ГБ оперативної пам'яті і накопичувач на 16 Гб.

У незвичайному смартфоні є один додаток —Diodict 4, який допомагає студентам вчити лексику корейської та англійської мов. 

Вартість J2 Pro в Кореї —185 доларів, проте цей гаджет можна отримати й безкоштовно.

Компанія Samsung запустила для студентів коледжів спеціальну акцію: прибавши протягом червня J2 Pro протягом червня, вони зможуть після складання іспитів повернути витрачені кошти за умови покупки будь-якого «традиційного» смартфона компанії з серій S або A.

J2 Pro представлений у чорному та золотому кольорах.

Нагадаємо, проект мінімалістичного телефону Light Phone 2, який також не матиме доступу до інтернету, зібрав понад 670 тисяч доларів через краудфандинг. Цей пристрій зможе дзвонити, відправляти текстові повідомлення і працювати як будильник.

MediaSapiens також публікував матеріал про те, як у світі розвивається тренд свідомої відмови від ґаджетів – зокрема смартфонів.

ms.detector.media