ms.detector.media
MediaSapiens
YouTube
12.03.2018 12:00
Сценарист «Інтерстеллара» зняв ролик для Space X про запуск автомобіля Tesla в космос
Сценарист «Інтерстеллара» зняв ролик для Space X про запуск автомобіля Tesla в космос
Джонатан Нолан (Jonathan Nolan), відомий сценаріями для фільмів «Інтерстеллар», «Темний лицар» та творець серіалу «Край „Дикий Захід“», зробив відеоролик для компанії Space X.

У ролику показується запуск ракети Falcon Heavy з автомобілем Tesla на борту. В якості саундтрека режисер використав пісню Девіда Бові «Life on Mars». До відео увійшли кадри з підготовкою ракети до запуску, її старт та політ у космосі. В ролику також показані сотні глядачів, які зібралися аби подивитись на зліт Falcon Heavy.

Режисер показав й кілька цікавих деталей. Наприклад, в автомобілі, який Space X запустила в космос, перед манекеном астронавта встановлена табличка з написом «Не панікувати», а на корпусі машини є інша панель з написом «Зроблено на Землі людьми». Ролик набрав уже більше 2 мільйонів переглядів.

За даними Space X, ракета Falcon Heavy є найпотужнішою у світі ракетою, яка може використовуватися повторно (окрім II ступеня). У відео Джонатана Нолана показано, як два прискорювачі Falcon Heavy здійснюють посадку на спеціальних платформах. Третій прискорювач сісти не зміг й це теж увійшло до відео.

Нещодавно SpaceX запустила п'ятдесяту ракету-носій Falcon 9. Ракета успішно доставила на орбіту супутник зв’язку Hispasat 30W-6 й це був найважчий апарат, який Falcon 9 коли-небудь виводила на орбіту.

Раніше засновник компанії SpaceX Ілон Маск виклав у мережу відеоролик, в якому зібрав усі невдалі спроби посадити Falcon 9, із підписом «Як не посадити ракету-носій».

Також MediaSapiens публікував огляд того, як українські телеканали розповідали про запуск ракети-носія Falcon Heavy компанією SpaceX.

 

ms.detector.media