ms.detector.media
MediaSapiens
Instagram
23.01.2018 14:05
Новий номер журналу Cosmopolitan вийде з трансгендерною акторкою на обкладинці
Новий номер журналу Cosmopolitan вийде з трансгендерною акторкою на обкладинці
На обкладинці лютневого випуску південноафриканського Cosmopolitan вийде знімок з Лаверною Кокс (Laverne Cox), акторкою, продюсеркою та ЛГБТК-активісткою.

Як пише The HuffPost, номер присвячений темам сексуальності, гендерної рівності та обізнаності щодо проблем ЛГБТК спільноти. Він вийде з логотипом Cosmopolitan, розмальованим у кольори веселки, та зі слоганом #SayYesToLove.

Лаверна Кокс в інтерв'ю для журналу розповіла, що її колишні бойфренди, з якими вона зустрічалася, часто тримали стосунки в таємниці. «Один з найособливіших моментів у моєму житті був, коли мій хлопець познайомив мене зі своїм батьком та запровис провести Хануку разом», - розповіла акторка. Вона також зазначила, що в гетеронормативному світі шоу-бізнесу їй доводиться вести постійну боротьбу за можливість працювати та реалізовувати свої ідеї.

В 2016 році Лаверна Кокс вже з’являлася в американському журналі Cosmopolitan. Редакторка південноафриканського Cosmopolitan Холлі Медоуз (Holly Meadows) розповіла, що у лютневому номері команда журналу має намір зруйнувати ідею гетеронормативності навколо дня Валентина й показати, якою може бути любов у 2018 році. Південна Африка стала першою африканською країною й п’ятою країною у світі, яка легалізувала одностатеві шлюби. Це трапилося в 2006 році.

Нагадаємо, раніше цього місяця німецький Playboy вперше випустив номер з фото трансгендерної моделі на обкладинці. Нею стала 21-річна Джуліана Фарфалла (Giuliana Farfalla), відома зйомками у реаліті-шоу «Next Top Model» (Наступна топ-модель). Сама дівчина написала в Instagram, що надзвичайно горда співпрацею із Playboy й сподівається, що її досвід стане натхненням для інших трансґендерних та транссексуальних людей.

У жовтні минулого року Playboy вперше обрав зіркою номера трансгендерну модель - нею стала 26-річна французська модель Інес Ро (Ines Rau). А французький Vogue уперше опублікував фото трансгендної жінки Валентини Сампайо на обкладинці.

ms.detector.media