ms.detector.media
MediaSapiens
Screenshot / Facebook
19.01.2018 14:31
Фотокореспондент Associated Press присоромив колег за постановочні фото
Фотокореспондент Associated Press присоромив колег за постановочні фото
Фотокореспондент Associated Press і співзасновник агентства Absurd Photos А. М. Ахад (A. M. Ahad) виклав у Facebook відеоролик, на якому видно, як фотографи імітують документальну зйомку.

Ролик був знятий на залізничному вокзалі в Бангладеш, пише PetaPixel.  Ахад побачив, як кілька фотографів знімали фото молодого хлопця, який висунувся з вікна потяга й склав руки в молитовному жесті.

«Бангладеш не для таких людей, які приїхали руйнувати етику професійних фотографів заради отримання нагороди. Припиніть розповідати нам про те, що ви іноземні кореспонденти, якщо не можете це довести. Сьогодні дуже важко провести риску між такими людьми, які викривлюють дійсність і роблять постановочні кадри», - написав він у Facebook. Він також закликав самих жителів країни не поводитися таким чином і не брати участь в подібних зйомках.  

Згодом у коментарі для видання  А. М. Ахад розповів, що під час мусульманських свят в країну приїжджають багато туристів. Серед них - і фотографи. «Багато з цих фотографів не є професійними фотожурналістами, вони не дотримуються стандартів, правил поведінки чи етики, як це мають робити журналісти», - зазначив він.

Як писав MediaSapiens, в минулому році фотограф Associated Press Бурхан Озбілічі (Burhan Ozbilici) виграв World Press Photo за знімок вбивства російського посла в Туреччині Андрія Карлова.

ms.detector.media