ms.detector.media
MediaSapiens
framestr.com
14.12.2017 16:45
До 10 січня 2018 року - прийом заявок на участь у Програмі малих грантів
До 10 січня 2018 року - прийом заявок на участь у Програмі малих грантів
Міжнародна організація «Internews» та ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади оголошують набірна VIII хвилю Програми малих грантів на створення медіа-матеріалів про людей, на яких вплинув конфлікт на сході України.

Окрему квоту грантів передбачено для журналістів, які працюють з форматом «360 відео». Також організатори заохочують до подачі тих, кого не було відібрано у минулих хвилях або хто досі не подавався на Програму. Пріоритет буде надаватися цього разу саме таким медіа.

Головні факти про програму:

Подати заявку можуть зареєстровані ЗМІ (ТБ, радіо, друковані газети, медіа-платформи), або онлайн-ресурси, блогери, незалежні журналісти з усіх областей України. Одні з головних критеріїв відбору – це наявність медіа-майданчика, який має сталу аудиторію та чітка заявка з описом майбутніх матеріалів. Учасники попередніх хвиль можуть подаватись на гранти повторно.

У рамках VIII хвилі особлива увага буде надана щонайменше шістьом мультимедійним проектам, які в тому числі нададуть ідеї використання 360 відео як інструменту журналістики толерантності в Україні. Тематика цих матеріалів має стосуватися формування толерантного ставлення до сторін, що постраждали внаслідок конфлікту з фокусом на вимушено переміщених осіб (зйомки гуртожитків, модульних містечок, на блокпостах, на пунктах соціальної допомоги тощо). Перевагу матимуть мультимедійні проекти 360 (відео + лонгрід).  

Приклад використання технології 360 відео – репортаж видання Bild із Широкіного. 

Детальний опис тем, які будуть висвітлені заявниками:

Для участі у відборі необхідно заповнити онлайн-анкетута детально у ній описати ідеї майбутніх матеріалів. Перед поданням заявки радимо ознайомитися з цими рекомендаціями.

Останній термін заповнення і надсилання онлайн-анкети: середа, 10січня, 18:00.Результати попереднього відбору будуть повідомлені після 13січня 2017 р.

Умовою отримання гранту є гарантія розміщення виробленого матеріалу в ефірі/на шпальтах. У випадку, якщо на грант подається не ЗМІ, а незалежний журналіст, він має надати письмову згоду головного редактора на публікацію виготовленого матеріалу. Цей документ ми попросимо надати у разі, якщо ви отримаєте підтвердження про участь.

Додаткову інформацію можна отримати у координатора Програми: Юлія Бабко, e-mail:  jbabko@internews.ua, (063) 7101396

ms.detector.media