ms.detector.media
MediaSapiens
Prometheus
07.12.2017 10:05
Курс «Критичне мислення для освітян» став одним з найпопулярніших на Prometheus
Курс «Критичне мислення для освітян» став одним з найпопулярніших на Prometheus
Українська освітня платформа Prometheus 30 жовтня відкрила курс «Критичне мислення для освітян».

Згідно з описом, курс дозволить слухачам опанувати стратегії та процедури критичного мислення, що дасть змогу ефективніше ухвалювати рішення та покращити навчання учнів. Цільова аудиторія курсу - вчителі, викладачі, освітні тренери та всі охочі долучитись до впровадження новітніх методик в українську освіту.

Курс розрахований на 5 тижнів і є безкоштовним. Слухачі, які виконають всі завдання курсу, можуть отримати сертифікат про його завершення.

Як розповіли в PR-відділі Prometheus, зараз на цьому курсі в активній фазі навчається до 10 тисяч людей. При цьому 23,6% людей, які зареєструвалися, пройшли його до кінця. Для порівняння, у середньому курси Prometheus набирають 10%.

«Це вказує не тільки на нагальну потрібність курсу, але й на його актуальність, сучасність та цікавий формат, що просто таки “змушує” завершувати курс тих, хто завітав на нього, припустимо, глянути окремі розділи чи просто загально оцінити контент», - розповіли в освітній платформі.

Один з викладачів курсу Сергій Горбачов, директор київської спеціалізованої школи № 148 ім. Івана Багряного, який працював над модулем про медіаграмотність, теж відзначив його ефективність. «Відсоток людей, які його закінчили, досить високий. Це каже про те, що тема їм дійсно цікава. Я почитав відгуки на платформі: більшість людей дуже схвально оцінюють цей курс, вважають, що він був для них корисним, дав нову інформацію, змусив подивитися по-іншому на речі, які здавалися цілком звичними», - розповів він.

Викладач також помітив, що дуже багато людей не відрізняють оцінку від факту.  «Для слухачів було великим відкриттям, що вислів “вчителька образила учня” є не констатацією факту, а оцінкою. Їм було дивно усвідомити, що цей вираз є оцінлчним, а наприклад, “вчителька назвала учня дурнем” - це факт», - навів приклад Сергій Горбачов. На думку експерта, в українських вчителів рівень навичок щодо критичного мислення дуже низький, як і загалом у суспільстві.  «І цей курс надзвичайно корисний тим, що просто звернув увагу людей на певні речі, на які дійсно треба звертати увагу», - додав викладач.

MediaSapiens також писав про відкриття іншого курсу на освітній платформі Prometheus - «Дизайн-мислення для інновацій» від  професорки і викладачки Школи бізнесу Дарден Університету Вірджинії Джин Лідтки (Jeanne Liedtka).

ms.detector.media