ms.detector.media
MediaSapiens
Facebook / YouTube
04.12.2017 15:55
Facebook презентувала месенджер для дітей
Facebook презентувала месенджер для дітей
У Messenger Kids батьки зможуть контролювати, з ким переписуються їх діти.

Додаток Messenger Kids розрахований на дітей, які молодше 13 років, повідомляє TechCrunch. Поки що він доступний лише для iOS в США. При цьому встановити його та створити профіль для дитини можуть лише батьки. Й тільки вони можуть обирати друзів і членів родини, з якими дитина зможе переписуватсия або спілкуватися у відеочаті.

За словами директора з управління продуктами Лорена Ченга (Loren Cheng), новий месенджер покликаний захистити дітей в мережі від потенційних загроз. В додатку використовуються спеціальні активні фільтри, які здатні розпізнавати зображення з оголеним тілом, сексуального характеру чи такі, що містять насильство й запобігатимуть їх поширенню в Messenger Kids. Окрім того, з додатком працюватиме спеціалізована команда підтримки, яка модеруватиме контент, позначений системою як неприйнятний.

Також в додатку встановлене обмеження на використання GIF: діти при пошуці серед бази картинок будуть бачити лише оптимізований для них набір.

Соцмережа не буде використовувати прямі способи монетизації в Messenger Kids й не збиратиме дані про її користувачів. Однак після 13 років акаунти дітей автоматично будуть переводитися в класичний додаток Messenger.

Нагадаємо, раніше компанія Google запустила сервіс  Family Link, який допомагає батькам контролювати смартфони дітей. Вони зможуть обирати які програми використовуватимуть діти, моніторити тривалість використання мобільних пристроїв, встановлювати обмеження часу на використання пристрою, керувати налаштуваннями «Безпечного пошуку» для Google.

Крім того,  Facebook запустила портал для батьків, який покликаний допомогти батькам зорієнтувати своїх дітей в користуванні соцмережами. На думку видання TechCrunch, таким чином соцмережа намагається захопити більшу частку молодих користувачів.

ms.detector.media