ms.detector.media
MediaSapiens
Teen Vogue
09.11.2017 17:35
Гілларі Клінтон стане гостьовою редакторкою Teen Vogue
Гілларі Клінтон стане гостьовою редакторкою Teen Vogue
Американська політикиня й в минулому перша леді США Гілларі Клінтон стане гостьовою редакторкою грудневого випуску журналу для юних дівчат Teen Vogue.

Про це пише The Guardian.

Видання повідомило, що це буде «дуже особливий випуск», адже його гостьовою редакторкою стане «перша жінка в історії [США], яка стала кандидаткою в президенти від головної партії, жінка, яка постала в центрі зміни історичної парадигми».

Гілларі Клінтон написала для журналу декілька матеріалів. Це лист до себе самої в підлітковому віці, а також матеріали про її найкращу подругу дитинства Бетсі Ебельїн та доньку Челсі Клінтон. Крім того, політикиня включила свою останню видану книжку «Що сталося?» до списку на прочитання книжкового клубу Teen Vogue.

Грудневий випуск журналу вийде з обкладинкою, на якій зображено портрет Гілларі Клінтон у вигляді колажу про різні етапи її життя. На обкладинці також розміщено заголовок: «Тим не менше, ми чинимо опір».

У спільній заяві з редакторкою Teen Vogue Елейн Велтерот (Elaine Welteroth) пані Клінтон зізналася, що їй подобається бачити статті про пошук ідеального засобу для зняття макіяжу поряд з есе про роботу в офісі.

Політикиня переконана, що дівчата-підлітки є могутньою силою для втілення позитивних змін у світі.

«Ви помічали, що щоразу, коли дівчина-підліток береться за важливу проблему, люди цьому дивуються?, – продовжила вона. – Це досі так навіть у 2017 році, коли молоді жінки вийшли на жіночі марші, перевершили очікування в спорті, науці та нових технологіях, вимагали різноманітності книг і фільмів, захищали недорогі медичні послуги та планування батьківства, протестували на сходах Техаського Капітолію проти порушення прав іммігрантів...», – написала Гілларі Клінтон.

Нагадаємо, цьогоріч прем’єр-міністерка Великої Британії Тереза Мей з’явилася на сторінках квітневого номера американської версії журналу Vogue. Зйомку проводила американська фотографиня Енні Лейбовіц, яка спеціалізується на портретах знаменитостей. 

А ще один американський журнал – The New Yorker – показав обкладинку, яку готував на випадок перемоги Гілларі Клінтон на виборах у США.

ms.detector.media