ms.detector.media
MediaSapiens
Technovation Challenge
31.10.2017 14:24
3 листопада - відкриття міжнародного конкурсу Teсhnovation Challenge 2018
3 листопада - відкриття міжнародного конкурсу Teсhnovation Challenge 2018
3 листопада 2017 року в інноваційному парку Unit City відбудеться відкриття конкурсу Teсhnovation Challenge 2018 – міжнародної програми IT-освіти для дівчат-підлітків.

Програма діє у 78 країнах світу за підтримки ООН, Adobe, Google та Dropbox. Дівчата від 10 до 18 років вчаться кодуванню, розробляють власні проекти та мобільні додатки, пишуть для них бізнес-план та презентують свої ідеї перед великою аудиторією. Учасниці знаходять технологічні рішення для актуальних проблем суспільства в сфері освіти, екології, здоров’я. Метою проекту є розвиток жіночого лідерства, підприємницьких навичок, вміння проектної роботи.

В Україні проект відбувається за підтримки фонду Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), регіонального фонду прямих інвестицій, створеного Урядом США через USAID.

До участі у заході запрошені: Ірина Озимок, Надія Бабинська –  Technovation Challenge Ukraine, Ярослава Джонсон, президент та головний виконавчий директор фонду WNISEF, Наталія Бикова, Представництво Peace Corps. На відкритті організатори також представлять правила набору команд та подальшої роботи програми.

Мова заходу: українська, англійська (перекладу не передбачено). Для участі в заході потрібно зареєструватись за посиланням. Захід відбудеться 3 листопада 2017 року в інноваційному парку Unit City (вул/ Дорогожицька, 1), початок о 10.30.

Контакти для акредитації: gshkvarenko@be-it.com.ua,  +3 8093 98 08 258

ms.detector.media