ms.detector.media
MediaSapiens
CNN
27.09.2017 11:16
Twitter перегляне свої правила через пости Дональда Трампа
Twitter перегляне свої правила через пости Дональда Трампа
25 вересня представники соціальної мережі Twitter пообіцяли переглянути правила публікацій через останні твіти президента США Дональда Трампа.

Про це йдеться в публікації акаунту Twitter Public Policy‏.

У Twitter заявили, що в компанії є внутрішні правила, які забороняють видаляти «інформаційно значущі» твіти навіть в тому випадку, якщо вони порушують правила. Проте наразі соцмережа не уточнила, за якими критеріями визначається «інформаційно значущий» твіт. У Twitter пообіцяли найближчим часом вписати цей пункт в угоду з умовами та правилами, які приймає користувач при реєстрації.

Поточні правила соціальної мережі забороняють ображати інших користувачів, прямо чи опосередковано погрожувати ним чи закликати до насильства. Тож згідно цього чимало твітів президента США Дональда Трампа повинні бути тимчасово чи назавжди заблоковані.

24 вересня Дональд Трамп вкотре згадав у Twitter про Північну Корею.

«Щойно чув, як міністр закордонних справ Північної Кореї говорив в ООН. Якщо він буде повторювати думки маленької людини-ракети, то вони довго тут не протягнуть», — написав президент США.

У відповідь глава МЗС Північної Кореї Рі Йонг Хо заявив, що твіти американського президента про КНДР є оголошенням війни з боку Сполучених Штатів й дає його країні

усі права в рамках Статуту ООН приймати контрзаходи, «включаючи право збивати стратегічні бомбардувальники Сполучених Штатів, навіть якщо вони не будуть ще всередині повітряного кордону країни».

Нагадаємо, у липні соціальна мережа Twitter не знайшла жодних порушень у відео опублікованому в профілі президента США, на якому Дональд Трамп лупцює людину, замість обличчя якої накладено логотип телеканалу CNN.

Натомість щодо багатьох акаунтів Twitter постійно вживає заходів. Наприклад, у другій половині минулого року Twitter заблокувала понад 376 тисяч екстремістських акаунтів. З них 75% акаунтів було виявлено власними фільтрами Twitter, а решта були заблоковані через скарги користувачів, в тому числі через запити від представників уряду.

У червні президент Венесуели Ніколас Мадуро звинуватив компанію в переслідуванні його підписників та в маніпуляціях. Міністр інформації країни Ернесто Вільегас сказав, що під блокуванням опинились 180 акаунтів.

ms.detector.media