ms.detector.media
MediaSapiens
variety.com
23.09.2017 10:00
HBO запустив у виробництво п’ятий приквел «Гри престолів»
HBO запустив у виробництво п’ятий приквел «Гри престолів»
Американський телеканал HBO запустив у виробництво п’ятий приквел популярної в усьому світі фентезійної саги «Гра престолів».

Про це повідомило видання Entertainment Weekly.

Над новим телесеріалом працюватимуть  продюсер і сценарист «Гри престолів» Брайан Когман в тандемі з письменником Джорджем Мартіном, який створив світ цієї фентезі-саги.

У разі затвердження серіал вийде на екрани не раніше ніж за рік після завершення «Гра престолів», тож, скоріш за все, це станеться в 2019 році.

Пан Мартін повідомив у своєму блозі, що в новому телепроекті не буде персонажів з «Гри престолів». Дія нового серіалу, як і інших чотирьох прикевелів, що перебувають в розробці, відбуватиметься до подій у «Грі престолів». Решту подробиць проекту поки тримають в таємниці.

«Серіал Брайана буде адаптацією, яка, на мій погляд, захопить більшість любителів моїх книг. Все відбуватиметься під час дуже цікавого періоду історії Вестеросу. Я буду працювати з Брайаном на кожному кроці цього шляху», — пообіцяв письменник.

Брайан Когман був задіяний у різних іпостасях в усіх сезонах телесеріалу «Гра престолів».

Нагадаємо,  в наступному сезоні «Гри престолів» з’являться два нових персонажі.

Нещодавно програмний директор HBO Кейсі Блуйс розповів, що телеканал зніме декілька різних фіналів для восьмого сезону «Гри престолів». Так HBO хоче запобігти можливому витоку спойлерів до мережі. Про справжній фінал не будуть знати ні актори, ні знімальна група.

Нагадаємо,  американський канал HBO зазнав хакерської атаки. Зловмисники викрали сценарій четвертої серії «Гри престолів», яка ще не вийшла в ефір та кілька епізодів серіалів «Футболістів» і «Кімнати 104». Однак, хакери запевняють, що вкрали набагато більше. За їх словами, всього вони викрали у HBO півтора терабайта даних.

Крім того, четверта та шоста серії «Гри престолів» опинилися в мережі раніше, ніж заплановані офіційні покази.

За підрахунками аналітиків компанії Muso, піратські копії сьомого сезону «Гри престолів» подивились мільярд разів.

ms.detector.media