ms.detector.media
MediaSapiens
Autoblog
18.07.2017 17:30
Ілон Маск попередив, що штучний інтелект несе загрозу для людства через створення фейків
Ілон Маск попередив, що штучний інтелект несе загрозу для людства через створення фейків
Канадсько-американський винахідник та підприємець Ілон Маск назвав штучний інтелект (artificial intelligence, AI) найбільшим ризиком, з яким зіткнеться людство.

На його думку розвиток штучного інтелекту відбувається швидко і безконтрольно, тому уряду необхідно почати регулювати розробку цієї технології. «Роботи можуть почати війну, випускаючи фейкові новини та прес-релізи, підробляючи облікові записи електронної пошти та маніпулюючи інформацією. Перо сильніше меча», - цитує його виступ на зустрічі Національної асоціації губернаторів Cnet.

«Я маю доступ до найбільш прогресивного AI, і я думаю, що люди повинні бути дуже стурбовані цим», - зазначив він. Маск сказав, що це той рідкісний випадок, коли уряд повинен бути активним у запровадженні регулювання, поки ще не надто пізно.

Також на його думку, через 20 років 15% людей втратять роботу, тому що все більше обов'язків будуть виконувати роботи і програми. Ілон Маск вважає, що рішенням в цій ситуації може бути синтез зусиль людей і машин.

Нещодавно MediaSapiens писав про лекцію Дмитра Лисицького, співзасновника Influ2 — маркетингового рішення на основі штучного інтелекту (AI). У ній йшлося про те, що штучний інтелект незабаром застосовуватимуть для впливу на людей й він відповідатиме за створення великого масиву журналістських матеріалів.

ms.detector.media