ms.detector.media
MediaSapiens
Time
02.07.2017 11:26
Time створив інструкцію як відрізнити справжню обкладинку журналу від підробленої
Time створив інструкцію як відрізнити справжню обкладинку журналу від підробленої
Американський журнал Time опублікував інструкцію, в якій детально пояснює за якими ознаками можна виявити підроблену обкладинку видання.

Причиною для створення такої інструкції став нещодавній інцидент із фейковими обкладинками Time, які висіли в гольф-клубах чинного президента США Дональда Трампа.

В першу чергу журнал радить звертати увагу на логотип, оскільки на підробках його часто надмірно розтягують по вертикалі чи по горизонталі. В 2007 році дизайнерська компанія Pentagram зробила невеликі зміни в логотипі в рамках редизайну, який тоді проводив журнал. Якщо порівняти лого з підробленого номеру березня 2009 року та оригінальну обкладинку того ж часу, то помітно, що на підробці надпис «Time» виглядає трохи інакше.

Також слід уважно придивитися до червоної рамки - цей елемент дизайну журнал використовує ще з 3 січня 1927 року. Більшість підробок не беруть до уваги, що червону рамку та фото обкладинки розділяє тоненька біла смужка.

Журнал звертає увагу на те, що для створення фото для обкладинки він наймає кращих фотографів світу і їх стиль та майстерність легко впізнавані. Водночас, не кожен, хто робить підробку, може дозволити собі знімки від Надава Кандера, Мартіна Шоллера чи ілюстрації художників Еделя Родрігеса та Тіма О'Бріена. Це неминуче впливає на якість обкладинки й видає підробки.

 

Підробка, яка висить в гольф-клубах Дональда Трампа й справжня обкладинка за 31 серпня 2015 року.

Також Time зазначає, що любить використовувати розділові знаки для того, аби розставити акценти, але ніколи не зловживає ними. На фейковій обкладинці 2009 року є два знаки оклику й два знаки питання, що суперечить стилю журналу.

Нагадаємо, журналісти The Washington Post виявили у п’яти гольф-клубах, які належать чинному президенту США Дональду Трампу, підроблені номери журналу Time з його фото на обкладинках.

Цікаво, що в 2016 році журнал Time назвав Дональда Трампа «людиною року», а отже є реальна обкладинка Time, на якій зображено президента.  Окрім того, він з’являвся у випусках журналу в 1989 році та в 2015 році.

ms.detector.media