ms.detector.media
MediaSapiens
expres.ua
24.04.2017 17:14
До 30 квітня – подача заявки на конкурс серед медіа для участі у Програмі малих грантів – V хвиля
До 30 квітня – подача заявки на конкурс серед медіа для участі у Програмі малих грантів – V хвиля
Міжнародна організація «Internews» та ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади оголошують набір на V хвилю Програми малих грантів на створення медіа-матеріалів про людей, на яких вплинув конфлікт на сході України.

Головні факти про програму:

ХТО МОЖЕ ПОДАВАТИ ЗАЯВКУ?                                                     

Зареєстровані ЗМІ (ТБ, радіо, друковані газети, медіа-платформи), або он-лайн ресурси, блогери, громадські організації з усіх областей України. Одні з головних критеріїв відбору – це наявність медіа-майданчика, який має сталу аудиторію та чітка заявка з описом майбутніх матеріалів.

ТЕМАТИЧНІ КРИТЕРІЇ ДО МАТЕРІАЛІВ

У рамках програми надаються гранти на виробництво матеріалів на тему соціального виміру конфлікту в Україні (життя переселенців, військових, ветеранів АТО та їхніх родин, громад у зоні конфлікту, відновлення інфраструктури та екології тощо). Особливу перевагу матимуть аналітичні матеріали на складні теми (екологічна, гендерна, соціальна аналітика у пов'язаності із конфліктом).

ДЕТАЛЬНІЙ ОПИС ТЕМ, ЯКІ БУДУТЬ ВИСВІТЛЕНІ ЗАЯВНИКАМИ:

КРИТЕРІЇ ДО УЧАСТІ В ПРОГРАМІ ТА ВИМОГИ ЯКОСТІ ДО МАТЕРІАЛІВ:

ПОДАННЯ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ

Для участі у відборі до Програми малих грантів учасники мають заповнити онлайн-анкету та детально у ній описати ідеї майбутніх матеріалівАнкета знаходиться за посиланням.

Перед поданням заявки, дуже радимо ознайомитися з рекомендаціями, які допоможуть якісніше підійти до виконання.

Останній термін заповнення і надсилання онлайн-анкети: вівторок, 30 квітня, 18:00. Результати попереднього відбору будуть повідомлені після 3 травня 2017 р.

Умовою отримання гранту є гарантія розміщення виробленого матеріалу в ефірі/на шпальтах. У випадку, якщо на грант подається не ЗМІ, а незалежний журналіст, він має надати письмову згоду головного редактора на публікацію виготовленого матеріалу.

Учасники попередніх хвиль можуть подаватись на гранти повторно.

Додаткову інформацію можна отримати у координатора Програми: Юлія Бабко, e-mail:  jbabko@internews.ua, (063) 710 13 96

ms.detector.media