ms.detector.media
MediaSapiens
itbukva.com
05.10.2016 15:05
Журналісти виявили вільний продаж зброї та наркотиків на майданчику Marketplace від Facebook
Журналісти виявили вільний продаж зброї та наркотиків на майданчику Marketplace від Facebook
На відкритому торговому майданчику Marketplace, яку мережа Facebook запустила кілька днів тому, журналісти видання Mic виявили оголошення про продаж зброї та наркотиків.

Всього за кілька годин після запуску, Marketplace став чорним ринком, таким же хаотичним та неврегульованим, як «темний інтернет» (Dark Web).

Правила Facebook щодо роботи торговельного майданчика доволі прості: під забороною зброя, наркотики, алкоголь, «товари та послуги для дорослих» і надмірно сексуалізовані оголошення.  Журналістам видання Mic знадобилося всього 10 хвилин, аби знайти порушення по кожному з вказаних у правилах пунктів. 

Оголошення про продаж зброї на Marketplace. 

Оголошення про продаж наркотиків на Marketplace.

Також видання пише про велику кількість оголошень з напівоголеними жінками з підписом  «продано».  У оголошеннях багато расистських та гомофобних виразів, відзначає Mic.

«Звичайно, частина цих оголошень може виявитися просто троллінгом та спробами посіяти хаос на новій платформі», - пише видання. Соцмережа докладає зусиль, аби модерувати оголошення та заохочує самих користувачів писати в службу підтримки про порушення.

Компанія Facebook вчора вибачилася за порушення.  «Коли ми розширили доступ до Marketplace, ми зіткнулися з технічною проблемою, яка перешкоджала системі модерувати оголошення, які порушують нашу політику і правила спільноти», - прокоментувала Мері Ку, директор Facebook з управління продуктами. «В результаті, користувачі Marketplace побачили деякі повідомлення з вмістом, що порушує наші правила. Ми працюємо над тим, аби вирішити цю проблему і будемо уважно стежить за нашими системами, щоб гарантувати усунення порушень, перш ніж дати більшій кілкьості людей доступ до Marketplace. Ми приносимо свої вибачення за цю проблему», - зазначила вона.

Соцмережа Facebook представила проект Marketplace для приватних оголошень на початку цього тижня. Сервіс автоматично показує список речей, які продають люди неподалік, а також дозволяє безпосередньо шукати товари, фільтруючи результати за місцезнаходженням продавця, категорії і за ціною.

ms.detector.media