ms.detector.media
MediaSapiens
espreso.tv
10.03.2016 13:48
Facebook купив популярний білоруський стартап
Facebook купив популярний білоруський стартап
Соціальна мережа Facebook купила білоруський стартап Masquerade, що дозволяє накладати на відео зі смартфону смішні маски-фільтри в режимі реального часу.

Про це йдеться на сайті MSQRD.

Про суму угоди поки що не повідомляють.

Також Facebook поки що офіційно не повідомив про саму угоду, але факт продажу додатка вже підтвердив інвестор у MSQRD Юрій Гурський.

«Тепер ми можемо показати нашу технологію всій аудиторії Facebook, яка нараховує 1,6 млрд осіб. Ми не могли навіть уявити, що таке можливо», - йдеться у повідомленні.

Masquerade став дуже популярним додатком для смартфонів як на Android, так і на iOS, всього кілька місяців тому. В додатку можна накладати як існуючі маски (наприклад, є маски зі скелетом, Сталіним, Кончітою Вурст або тигром), так і створювати свої.

Нагадуємо, що 24 лютого у Sciences Po в Парижі генеральний директор Google Сундар Пічаї оголосив, що 128 організаціям з 23 європейських країн нині пропонується фінансування в рамках проекту Digital News Initiative Innovation Fund. Загалом на роботу в малих та крупних проектах для просування інновацій в усій галузі виділяється трохи більше 27 мільйонів євро.

ms.detector.media