ms.detector.media
MediaSapiens
Фото: Facebook Заіра Акадирова
01.02.2016 13:10
Кримський блогер Заір Акадиров поскаржився на незаконне затримання російськими поліцейськими
Кримський блогер Заір Акадиров поскаржився на незаконне затримання російськими поліцейськими
Кримський журналіст, блогер, колишній головний редактор інтернет-видання «Аргументы недели-Крым» Заір Акадиров подав скарги на дії поліції окупаційної влади Криму за фактом незаконного затримання 15 січня в Сімферополі (Крим).

Про це він повідомив у своєму Facebook 29 січня.

«Сьогодні, за порадою адвокатів, побував в Слідчому комітеті РФ по Криму і в Уповноваженого з прав людини в Криму. Зареєстрував скарги на дії співробітників поліції, які незаконно затримали мене біля будівлі Верховного Суду Криму, з відео- і аудіофіксацію інциденту. Буду чекати адекватної реакції зазначених відомств», - повідомив блогер.

Раніше, 27 січня,  Заір Акадиров звернувся до російської прокуратури окупованого Криму з проханням провести перевірку й ужити заходів прокурорського реагування за фактом неправомірних дій співробітників поліції, які затримали його 15 січня в Сімферополі, погрожуючи «відправити в підвал».

Нагадаємо, 15 січня у Верховному суді окупованого Росією Криму поліція затримала кримського журналіста, колишнього головного редактора інтернет-видання «Аргументы недели-Крым»  Заіра Акадирова. Журналіста відпустили тільки після допиту у відділку поліції.

Після звільнення Заір Акадиров заявив, що за ним ведеться стеження. Крім того, його затримання поліцією відбувалось як викрадення – журналіста намагалися доправити до Центру протидії екстремізму, створеного РФ в окупованому Криму, і погрожували «відправити у підвал».

Прокуратура Автономної Республіки Крим (АРК) при Генеральній прокуратурі України відкрила кримінальне провадження за фактом затримання в Криму російськими спецслужбами кримського журналіста, блогера Заіра Акадирова.

Після анексії Криму у 2014 році головний редактор «Аргументи тижня - Крим» Заір Акадиров, який працював у газеті від дня її заснування, змушений був звільнитисячерез цензуру і втручання у редакційну політику засновників.

ms.detector.media