Звільнили головного редактора російської газети «Коммерсантъ»

bbc.co.uk

Агентство itar-tass.com пише, що головний редактор звільнився за власним бажанням.

«Михайлін покинув пост сьогодні. Пропозицію стати головредом газети зроблено головреду журналу "Деньги" Сергію Яковлєву. Якщо він прийме пропозицію, то може розпочати виконувати обов’язки сьогодні», - сказав президент видавничого дому «Коммерсант» Володимир Желонкін.

Водночас РБК із посиланням на власні джерела пише, що звільнення журналіста може бути пов’язано із опублікованим раніше матеріалом про президента компанії «Роснефть» Ігоря Сечіна. Йдеться, йдеться про статтю «„Роснефть“ восстала против Запада». Вона присвячена так званому «пакету антисанкцій», які компанія Сечіна підготувала у відповідь на економічні обмеження, запроваджені країнами Заходу.

Матеріал був опублікований у номері газети «Коммерсант» за 29 жовтня. Того ж дня на сайті компанії «Роснефть» з’явилося повідомлення про намір подати до суду за публікацію відомостей, що завдають «шкоди компанії, її акціонерам та в цілому російській економіці».

Сам Михайло Михайлін стверджує, що вирішив піти у творчу відпустку. Він працював у видавничому домі «Коммерсантъ» з 1992 року, головним редактором став у 2010-му.

comments powered by Disqus