Журналіста The New Yorker звільнили через звинувачення в домаганнях

Getty Images

Про це пише The New York Times.

«New Yorker недавно дізнався, що Райан Ліцца вчинив, з нашої точки зору, неналежну поведінку сексуального характеру. Ми розглянули це питання і в результаті вирішили припинити співпрацю з ним », – йдеться в заяві редакції.

Пан Ліцца заперечив обвинувачення й назвав рішення The New Yorker поспішним та помилковим. Однак і журнал, і адвокат жінки, яка заявила про його правопорушення, наполягають, що домагання мали місце. 

Райан Ліцца заявив, що стурбований тим, що видання охарактеризувало «шанобливі стосунки з жінкою, з якою я зустрічався, як щось неналежне», а також наголосив, що журнал не може послатися на жодний пункт політики компанії, який він порушив.

Журналіст також співпрацює з телеканалом CNN в якості політичного оглядача. Редакція каналу заявила, що призупиняє його роботу, «поки не розгляне це питання».

Райан Ліцца також викладає в Джорджтаунському університеті. В американському виші заявили, що він вже закінчив викладання в рамках осіннього семестру, а в наступному не матиме курсів. 

Нагадаємо, нещодавно американський телеканал NBC звільнив популярного ведучого ранкової програми Today Метта Лауера (Matt Lauer) – також за неналежну поведінку сексуального характеру. У листопаді в цьому ж звинуватили іншого американського телеведучого –Чарлі Роуза (Charlie Rose).

Активна дискусія про сексуальні домагання в кіноіндустрії та шоу-бізнесі почалася після розслідування щодо американського продюсера Гарві Вайнштейна, який десятками років відкуплявся від звинувачень в сексуальному переслідуванні. Числені жертви продюсера почали відкрито заявляти про його неприпустиму поведінку, серед них - відомі акторки Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу.

comments powered by Disqus