Журнал National Geographic представив редизайн друкованої версії

DesignTAXI

Журнал зберіг свою традиційну жовту рамку на обкладинці та додав кілька нових розділів: «Доказ», «Занурення», «Дослідження», «Через об'єктив». Головна ціль редизайну - створити простір для нових форм візуальних історій, пише MediaPost.

Крім того, журнал вирішив відійти від формату, коли в номері публікувалися чотири чи п’ять історій приблизного однакового обсягу та глибини висвітлення. Натомість в ньому будуть виходити два матеріали традиційного для National Geographic обсягу й більше коротких історій з акцентом на фотографії та ілюстрації.

Журнал почне використовувати новий папір та два нових шрифти - Earle і Marden. Перший з них названий так на честь океанолога Сильвії Ерл (Sylvia Earle), а другий - на честь фотографа Луїса Мардена (Luis Marden).

National Geographic обіцяє, що оновлений журнал стане більш сміливим, вражаючим та провокативним.

Місяць тому National Geographic визнав, що в минулому мав расистську політику й некоректно розповідав про «не білих» людей. Професор Університету Вірджинії Джон Едвін Мейсон (John Edwin Mason) на прохання NG проаналізував архів журналу за 130 років щодо проявів расизму. Дослідник констатував, що аж до 1970-х років расизм був характерний для вибору тем виданням, а також його текстів і фотографій.

Нагадаємо, в січні журнал National Geographic презентував відео про те, як змінювалися його обкладинки починаючи з 1888 року, коли Національне географічне товариство США випустило перший номер.

comments powered by Disqus