Журнал National Geographic показав, як змінювалися його обкладинки за 130 років

nationalgeographic.com

Розміщене на Youtube відео демонструє, що в кінці 19 століття й на початку 20-го на обкладинках журналу не було зображень, а містився лише текст.

Перша обкладинка видання була тьмяно-коричневою із чорною рамкою, текстом і логотипом Національного географічного товариства США.

Лише з середини 20 століття центральними стали зображення: спочатку малюнки, а потім фотографії. А з першою кольоровою обкладинкою журнал вийшов у 1959 році, пише видання.

Відео містить усі найвідоміші обкладинки видання, створені найкращими фотографами світу, серед них — і портрет «Афганська дівчинка».

«Протягом 130 років компанія National Geographic змінювала зовнішній вигляд свого журналу, але ніколи не порушувала свого обов'язку —  досліджувати "світ і все, що в ньому". У цьому короткому відео ви можете простежити за розвитком культового видання, знову переживши найзначніші віхи на його шляху», — зазначає редакція в описі до відео.

Нагадаємо, у 2015 році американське Національне географічне товариство США продало журнал National Geographic і низку інших активів компанії 21st Century Fox, що належить мільярдерові Руперту Мердоку.

Щороку журнал National Geographic визначає кращі фотографії своїх авторів з усього світу. Наприкінці 2017 року редакція обрала найкращі 57 світлин з майже 2 мільйонів.

Також видання визначило найкращих фотографів природи (Nature Photographer of the Year) у 2017 році. Перше місце серед них здобув сингапурець Джайпаркаш Джога Бохан (Jayaprakash Joghee Bojan) за знімок орангутана в Індонезії.

comments powered by Disqus