Журнал GQ показав, як зробити Дональда Трампа більш схожим на президента

GQ

«У нас і до цього були погані президенти, але принаймні вони були в змозі виглядати як президенти», - розкритикував журнал Дональда Трампа. GQ вказав на помилки, яких припустився президент США у своєму іміджі: на думку авторів відео, президент використовує надто багато крему для автозасмаги, носить мішкуваті костюми, величезні краватки та недоречну зачіску. 

«Ми зробили президентську "обробку" Дональда Трампа, хтось повинен був це зробити», - написав GQ на своїй сторінці у Facebook

«Так він виглядатиме краще, але шкода, що ми не можемо змінити його погляди: мізогонію, расизм, гомофобію, ісламофобію, корумпованість, злі дописи в Twitter», - йдеться у відео.  На завершення, автори GQ висловили надію, що цінності, які підтримує новий президент США, також можливо покращити. 

Нещодавно портал WikiLeaks закликав користувачів інтернету надіслати податкову декларацію президента США Дональда Трампа, аби портал міг викласти її у відкритому доступі. Адміністрація президента повідомила, що не має наміру публікувати цей документ.

comments powered by Disqus